Отчет август 2014

Шановна громадо,
бійці та командування Тернопільського батальйону територіальної оборони, керівництво благодійного фонду «Слава і Честь» виказують слова щирої вдячності усім, хто долучився  до доброї справи підтримки наших воїнів.
Велика  подяка спільноті  українців з Португалії,громадам та звичайним українцям  міст Лерія, Коімбра,Амадора,МемМартінж, Лісабон, Алгуейра:
Громадам Збаражчини та Тернопільщини.
Чуйним людям з Одеси та прекрасним  одеситкам з волонтерської сотні  Далії Северин,що доклали зусиль в забезпеченні  бійців білизною та засобами гігієни.
 Від громад та благодійного фонду «Слава і Честь», наші воїни отримали 33 комплекти  пасивного захисту колін та ліктів, тисячу мішків,металеву сітку, шанцевий інструмент, захисну сітку  для облаштування блокпостів, три холодильники,продукти харчування,цигарки,солодощі,побутову хімію,комплекти форми та взуття.
В подальшому сподіваємось на вашу чуйність та підтримку наших українських воїнів,зі всіх збройних підрозділів інших областей  України,хто сьогодні зі зброєю в руках,відстоює нашу свободу,незалежність та цілісність України.
СЛАВА УКРАЇНІ !!!