Звіт Зима-Березень 2016

Звіт Зима-Березень 2016
Протягом  Зими та першого місяця Весни, не байдужі  патріоти з Тернопільщини та Київщини,за підтримки і участі громад сіл Калагарівка- Гусятинського району Тернопільської області,  Волиця- Гусятинського району Тернопільської області, волонтера Василя Гембарівського, волонтерів та працівників  БФ «Слава і Честь» м.Київ, ГО «Добробут Киян» м.Київ,  керівництва та працівників: банку АКБ «Аркада» м.Київ, підприємства  AUTO-VOLTSERVICE м.Тернопіль,   магазину «Левас»      м.Тернопіль, туристичної  фірми «Медобори» м.Тернопіль, « Самооборона» м.Тернопіль,    Українських патріотів з м.Лісабон Португалія.
 Не одноразово відвідували наших побратимів,  надавали допомогу  у різних підрозділах, що виконують обов’язок військової служби по захисту та обороні держави на Сході України, бійців батальйонів:  «Збруч»  ЗСУ та «Тернопіль» МВС, артилеристів,морських піхотинців , десантників. 
Доставляли  хлопцям необхідні теплі речі,продукти харчування,побутову хімію,нижню білизну,цигарки,засоби особистої гігієни, повнопривідний автомобіль та інше.
Завдяки нашим патріотичним  автомеханікам ,електрикам, слюсарам з Тернопільщин ,спільно надали  допомогу в ремонті та відновленні автомобілів ,на яких виконуються бойові завдання.
Щирі слова вдячності  всім тим хто воює, і  всім тим, хто підтримує та  допомагає. Кожен з нас своїми вчинками та діями наближає нашу спільну перемогу. З вірою в Бога та справедливість, ми разом, відстоюємо наше право бути вільними людьми у своїй землі. Разом ми здолаємо будь яку загрозу та знищимо будь якого ворога. Разом ми не переможні.    
                                                            СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!